Bim Krema Fiyatı 2023

Bim Krema Fiyatı

Bim Krema Fiyatı 2023’de Ne Kadar Oldu?

Bim krema fiyatı 2023 yılında da oldukça uygun seviyelerde. Bu yüzden Bim marketler tüm süt ürünleri konusunda ülkemizde başlıca tercih sebebi oluyor. Ayrıca kampanya dönemlerini denk getirerek daha da uygun fiyata alışveriş imkanınız olabilir. Bim marketlerin raflarında bulabileceğimiz kremaların fiyatı ne kadar? Detaylar yazımızda.

Bim Sıvı Krema Fiyatı 2023 Liste

Bim raflarındaki kremaları hem sıvı hem de katı olarak satın alabilirsiniz. Özellikle sıvı krema Bim marketlerden alınabilir. Sıvı kremalar akışkan oldukları için mutfaklarımızda çoğu yemek tarifinin içinde bulunuyor. Özellikle tavuk sote, kremalı tavuk makarnası gibi yemeklerin içine giriyor. Şahsen ben de kremalı tavuklu makarna yemeğini çok severim ama eşim illa ki körili ister.

Kremaların kıvamının yoğun olmasının sebebi, içeriğindeki sütün yoğun olmasıdır. Çiftliklerdeki kaliteli sütler toplanarak Dost fabrikasında hijyenik koşullarda işlenir ve krema haline getirilir. Dost Süt bünyesindeki gıda mühendisleri tarafından testler yapıldıktan sonra tüketiciye ulaşmak üzere market raflarında yerini alır.

Ambalajında özel bir koruma tekniği olduğu için doğru muhafaza edildiğinde son kullanma tarihine kadar tazeliğini korumaktadır. Bu şekilde de Bim krema var mı sorusunu yanıtlamış olduk. Ayrıca, krema evde yapılır mı bilmiyoruz ama, Dost sizin için gereken her şeyi yapmış.

Bim Krema Fiyatı Kaç TL Oldu? İşte Bim Dost, Birşah, Mis ve Tikveşli Kremalar

Bim Krema Fiyatı
Bim Krema Fiyatı

Paket halinde satılan sıvı kremalar, tatlıların ham maddesidir ve bunların başında Trileçe gelir. Canınız çekti ve hemen kalkıp trileçe yapayım diye düşündünüz, değil mi? Yok, hayır. Üst kremayı hazırlamak zor geliyor, biliyorum 🙂 Siz yine de aşağıdaki Bim krema fiyatı listesini kontrol edebilirsiniz;

* Bim Dost Krema 200 Gr Kutu : 6,95 TL
* Cafe Cream Kahve Kreması : 5,20 TL
* Birşah Krema 200 ML : 6,75 TL
* Mis Krema 200 ML : 6,75 TL
* Tikveşli Krema 200 ML : 8,10 TL

Son olarak, krema kullanarak hazırladığınız yemekler ve tatlılar ile ilgili yazı, fotoğraf, video veya tarif paylaşmak isterseniz, ister aşağıdaki yorum kısmından ya da iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

YouTube video
5 / 5 - ( 2 Kişi Oyladı )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir