Bu İki Altcoin Patlama Yapabilir!

Altcoin

Graph, kısa bir süre sonra Arbitrum’a geçiş yapacak. Bu taşınmanın ardından ise The Graph işlem ücretlerinde büyük ölçekli bir azalma yaşanacak. Altcoin piyasasında hareketlilikler devam ediyor.

Bu gelişme sonrasında GRT ve ARB Token talep yükselişi sebebiyle fiyat artışı yaşayabilir. Piyasaya pozitif etkide bulunacak bu gelişmenin detayları için haberimize buyurun!

2 Altcoin Yakında Uçabilir!

Piyasa genel yönü her nereye olursa olsun çoğunlukla altcoinler özelinde gerçekleşen gelişmeler belirgin fiyat dalgalanmalarını da beraberinde getiriyor. Geçmiş dönemde pek çok defa altcoinlere ait özel duyuruların istisnâi yükselişler meydana getirdiğini görmüştük.

Polygon’un ZK ağı müjdesi, AWS ve Avalanche ortaklığı ve benzeri gelişmeler buna örnek. Söz konusu olaylar ilgili kripto para birimlerinin pozitif ayrışmasına yol açtı. O yüzden bu tarz gelişmeler coin geleceği noktasında büyük önem arz ediyor.

Blockchain verilerinin düzenlenmesinde ön plana çıkan The Graph, popüler bir sorgulama ve indeksleme protokolü olarak dikkat çekiyor. Şimdi ise The Graph, Ethereum üzerine inşa edilen layer2 ölçeklendirme çözümü Arbitrum’a geçiş yapmasının son aşamasına girmiş durumda.

Bu geçiş; işlem hızlarını n yükseltilmesini, işlem ücretlerinin düşürülmesini, protokole erişilebilirliğin artmasını  hedefliyor. Ağ katılımcıları, bir Graph İyileştirme Önerisi vasıtasıyla Arbitrum’a geçiş kararını oylayıp onayladılar. Yapılan açıklamaya göre geçiş, topluluğun daha düşük katılım maliyetleri ve

Süreç geçtiğimiz yıl 1. Aşama olarak ilk dağıtım ile başladı ve 2. Aşama esnasında layer2 protokol ödülleri aktifleştirildi.

The Graph protokolünün temelindeki geliştirme ekipleri arasında bulunan Edge & Node’un CEO’su konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Tegan Kline, açıklamasında şunları dile getirdi:

”Graph kullanıcıları, ağın diğer yönlerini ve özellikle gas verimliliğini iyileştirebilmek için devamlı çözüm arayışındaydılar. Var olan alternatiflerin dikkatlice değerlendirilmesiyle birlikte ekosistem, ağ katılımcılarına ve protokol geliştiricilerine hem uygun maliyet, hem de hız sağlamak adına ölçeklendirme çözümü olarak Arbitrum’u tercih etti.”

GRT ve ARB Coin’i Neler Bekliyor?

The Graph, geçiş sonrası işlem ücretlerinin yaklaşık 300 kata kadar azalacağını ve dizin oluşturucular tarafından GRT ödüllerinin talep edilebileceğini söyledi.

GRT Token ve ARB Coin geleceği hakkında ise pozitif öngörüler olduğundan söz etmek mümkün. Örneğin, GRT Token fiyatının orta ve uzun vadede olumlu etkileneceği, Arbitrum’daki faaliyetin artacağı söylentiler arasında.

GRT Token protokol eskisinden daha iyi şartlar altında hizmet vereceğinden dolayı talep artışı görmesi bekleniyor. Resmi geçişin sona ermesiyle birlikte, yükseliş beklentisi olan yatırımcıların hem GRT Token talebini hem de token fiyatını artıracağı konuşuluyor.

Siz de bu beklentiler ışığında şimdiden platformdaki yerinizi alabilir ve gelişmeleri takip etmeye başlayabilirsiniz. Kripto para borsaları, mevcut piyasa durumu, coin geleceği, yatırım ipuçları ve daha pek çok konuda kapsamlı bilgi için Merkeziyetsizhaber.com sitesini tercih ederek sektörle ilgili her şeyi tek bir noktadan kolayca öğrenebilirsiniz.

5 / 5 - ( 1 Kişi Oyladı )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir