Hayallerinizi Çiniye Döküyoruz

Geleneksel Çini

Hayallerinizi Çiniye Döküyoruz

Özel bir hediye mi arıyorsunuz? Standartlaşan, üretim bandından inen ve birbirinin aynısı olan ürünlerden sıkıldınız mı? Cevabınız “evet” ise kesinlikle adresimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. 

El Yapımı | Kaliteli | Kişiye Özel Ürünler

Bizler Reyhan Çini olarak 15 yıllık kişiye özel çini üretim tecrübemizi ilk günkü heyecanımızla sürdürüyoruz. Ürettiğimiz ürünler arasında herhangi bir seri üretim baskısı olmadığı için her ürünümüze en değerli ürünümüz gözüyle bakıyoruz. 

çini

Farkımız nedir?

El üretimi ürünler hazırlıyoruz. Bu sayede amatör ruh ile en farklı hediyeye ulaşmanızı amaçlıyoruz. Eğer bir çini satın almak istiyorsanız aklınızda bulunan ürün hakkında bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Aklınızdaki ürünü hızlı bir şekilde hazırlayacak ve üretimin her esnasında sizi bilgilendireceğiz. 

Hangi renk ve hangi desenin kullanılacağı tamamen size kalmış. 

Çini

Süreç Nasıl İşliyor | Çini Tasarım Aşamaları

Hayalinizdeki ürünü seçiyorsunuz. İstediğiniz renk, model ve diğer özellikleri hakkında bilgileri iletiyorsunuz. İsterseniz bu aşamada kullanmak istediğinizi ortama ait detaylara da yer verebilirsiniz.

Ekibimiz seçtiğiniz ürünün hazırlanması için çalışmalara başlıyor. Kısa bir süre içerisinde el yapımı çini üretimi detaylı bir şekilde tamamlanıyor.

Sizin için önemli olan tüm detaylar bizim imzamızdır!

Bu sebeple aşama aşama tüm konu başlıklarında detaylı bir şekilde bilgilendirilmiş oluyorsunuz. Aynı şekilde ürünün kargoya verilmesi konusunda istekleriniz titizlikle yerine getiriliyor. 

Bizim için çini referanstır. Çini ayrıcalıktır ve verilecek en iyi hediyedir.

Çini

Geleneksel Ürünleri Kendi Ayrıcalığınızla Yoğurun 

3 kişilik ekibimiz tamamen amatör bir ruh ile çalışmalarına devam ediyor. Dün olduğu gibi bugünde ayrıcalıklı bir hediye vermek isterseniz kesinlikle Reyhan Çini adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Değerlendirme

One thought on “Hayallerinizi Çiniye Döküyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir