Kripto Para Dünyası Ve Binance

Kripto Para Dünyası Ve Binance

Kripto Para Nedir ?

Kripto para dediğimiz aslında dijital para diğer bir deyişle sanal paradır. Sanal para olarak kullanılabilen ve fiziksel bir biçimde mevcut olmayan dijital para birimidir. Özetle elimizle tutup, görebileceğimiz bir para birimi değil. Buna ek olarak kripto para bildiğimiz tüm para birimlerinden farklı olarak merkezi bir otorite tarafından verilmez. Sizlere teknoloji ilerlemesi sayesinde elde edilen yeni para birimi olan kripto para ve kripto para borsası hakkında bilgiler vereceğiz.

Kripto Para Nasıl Üretilir ?

Üretimi genel olarak kripto para madenciliği adı verilen bir teknik ile yapılır. Dijital alanda bilgi işlenmesi anlamına gelmektedir. Kripto para üretimi için yüksek performans gerektiren güçlü sistemler kurmak gerekmektedir. Bu bilgilerin daha iyi işlenebilmesi için gereken özelliklerden bir tanesi olmakta ve bu noktada yüksek işlem gücü en büyük gereksinimdir.

Kripto Paranın Geleceği

Son yıllarda popülaritesi artan kripto para birimi herkes için artık alternatif bir değişim aracı olmuştur. Öyle ki artık araç, gayrimenkul alım satımlarında aktif olara kullanılabilen bir para birimi haline gelmiştir.Kripto paranın finansal sistemde alternatif bir para birimi olup olamayacağı tartışılır durumda. Bu şekilde olmasına rağmen gayet insanlar tarafından çok fazla benimsenmiş ve aktif olarak neredeyse herkesin ticari faaliyetinde kullandığı ek yöntem olmuştur.

Ülkemizde ise en çok binance kripto para borsası kullanılmaktadır. Binance coin geleceği kripto para açısından yatırımcıların en çok tercih edebileceği coin yatırımı olacaktır. Biraz Binance’dan sizlere bahsetmek isteriz.

Ülkemizde En Aktif Kullanılan Kripto Para Borsası Sistemi Binance

Binance ülkemizde coin alım satımlarında en çok tercih edilen kripto para borsasıdır. 2018 yılında Binance işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası oldu. Ülkemizde en çok kullanılma sebebi de işlem hacminin büyüklüğüdür. Bu nedenle coin alım satımlarınızda tercih etmeniz tavsiye edilir.

Binance Nasıl Üye Olunur ?

Binance web sitesine giriş yaparak üye ol kısmından gerekli yönlendirmeleri takip ederek rahatlıkla üye olabilirsiniz. Sadece aktif olarak kullandığınız geçerli bir mail adresi ile üye olmaya dikkat edin. Binance referans kodu ile %10’a varan komisyon ile indirim avatajı kazanabilirsiniz.

Binance Güvenilir Mi ?

Binance‘in işlem hacmi ve kullanıcı sayısı bakımından birçok rakibini geride bırakan bir borsa olduğunu söyleyebiliriz. Bunu yorumladığımız zaman Bitcoin ve kripto para yatırımı yapmak isteyen şirketlerin bir kısmının Binance‘e güvenerek üye olduğunu söyleyebiliriz.

Değerlendirme

4 thoughts on “Kripto Para Dünyası Ve Binance

  1. Ben Binance’den geçen sene Shib coin aldım. Açıp bakmıyorum bile. 5-10 sene sonra girip bakacağım 🙂

    1. Shiba 0.000088 seviyesini gördüğünde daha fazla ilerlemez düşüncesi ile 88’e gelmeden 82’den satmıştım.
      Şuan akıbeti nedir bilmiyorum ancak kendim 2 katına çıkarttığım için kârdayım kafama takmıyorum açıkçası. 🙂

  2. Kripto paralar ve metaverse alemi günümüzde gelişirken bence gayrimenkul için yatırım yapılması konusu halen soru işaretleri ile dolu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir