Kuaförler, Berberler ve Güzellik Merkezleri Ne Zaman Açılacak?

kuaförler ve berberler ne zaman açılacak

Koronavirüs salgını ve pandemi nedeniyle kuaförler, berberler, güzellik merkezleri ve bir çok işletmenin faaliyetleri ikinci bir aşamaya kadar durdurulmuştu. Pandemi nedeniyle kapalı olan iş yerleri ne zaman açılacak ?

Ramazan Bayramı sonrası normalleşme süreci gündeme geldi. Bu nedenle kuaförler ve berberler ne zaman açılacak? Sorusu gündem oldu. Ayrıca güzellik merkezleri ne zaman açılacak? Sorusu da işletme sahibi ve çalışanlar tarafından araştırılmaya başlandı.

Ramazan bayramına kısa bir süre kala işletme sahipleri İçişleri Bakanlığı’nın yapacağı açıklamaya odaklandı. Peki kuaförler, berberler ve güzellik salonları bayramdan sonra açılacak mı?

Kuaförler ve Berberler Bayramdan Sonra Açılacak mı?

Ramazan Bayramı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, normalleşmenin sinyallerini verdi. Ancak İçişleri Bakanlığı ve resmi yetkililerden henüz bir açıklama yapılmadı. Konuyla ilgili gelişmeler oldukça haberimizde aktaracağız.

Kuaförler, Berberler ve Güzellik Merkezlerinin açılış tarihi belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu. Erdoğan; “Berber, kuaför, güzellik salonu gibi işletmeler 11 Mayıs’ta faaliyete geçebilecek. Alışveriş merkezleri 11 Mayıs’tan itibaren hizmet vermeye başlayabilecek” dedi.

Değerlendirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir