Kuaförler, Berberler ve Güzellik Merkezleri Ne Zaman Açılacak?

kuaförler ve berberler ne zaman açılacak
5 1 vote
Yazımızı Değerlendirin Lütfen

Koronavirüs salgını nedeniyle kuaförler, berberler, güzellik merkezleri ve bir çok işletmenin faaliyetleri ikinci bir aşamaya kadar durdurulmuştu. Ramazan Bayramı sonrası normalleşme süreci gündeme geldi. Bu nedenle kuaförler ve berberler ne zaman açılacak? Sorusu gündem oldu. Ayrıca güzellik merkezleri ne zaman açılacak? Sorusu da işletme sahibi ve çalışanlar tarafından araştırılmaya başlandı.

Ramazan bayramına kısa bir süre kala işletme sahipleri İçişleri Bakanlığı’nın yapacağı açıklamaya odaklandı. Peki kuaförler, berberler ve güzellik salonları bayramdan sonra açılacak mı?

Kuaförler ve Berberler Bayramdan Sonra Açılacak mı?

Ramazan Bayramı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, normalleşmenin sinyallerini verdi. Ancak İçişleri Bakanlığı ve resmi yetkililerden henüz bir açıklama yapılmadı. Konuyla ilgili gelişmeler oldukça haberimizde aktaracağız.

Kuaförler, Berberler ve Güzellik Merkezlerinin açılış tarihi belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu. Erdoğan; “Berber, kuaför, güzellik salonu gibi işletmeler 11 Mayıs’ta faaliyete geçebilecek. Alışveriş merkezleri 11 Mayıs’tan itibaren hizmet vermeye başlayabilecek” dedi.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster