Provimes Kargo Takip Yazılımının Yetenekleri

kargo yönetimi, kurum içi paylaşım, Kurum içi mesajlaşma

21.yüzyılda ticaretinde, dijital çözümlerin ağırlık kazanmasıyla beraber gönderi hizmetleri alanındaki ihtiyaçların yükü de haliyle ciddi bir artış yarattı. Bu durum kurumsal açısından gelen ve giden kargoların takibi hususunda yeni ihtiyaçları ortaya çıkardı.

Sayısal olarak çoğalan gelen/giden kargoların sorunsuz şekilde yerlerine ulaştırılması ve alınabilmesi ancak dinamik bir yönetimle mümkün olabiliyor. Manuel veya eski usul sistemlerin yetersiz kaldığı bu konuda Provimes tarafından sağlanan kargo takip yazılımı dinamik bir çözüm sağlıyor. Fonksiyonel özellikleri ile yazılım, kargo yönetimi hususunda şirketlere ciddi bir kolaylık oluşturuyor.

Şirketler İçin Kargo Takip Yazılımının Artıları

Kargo takip yazılımı şirket içi ve şirket dışı kargo gönderilerinin çok daha başarılı bir şekilde takibine olanak vermektedir. Kurum dışına gönderilen kargoların takibinden, kuruma gelen kargoların takibine kadar tüm şirketle ilişkili gönderilerin takibini yazılım vasıtasıyla en kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

go%CC%88nderi takip

Şirketinizin yaptığı kargo gönderilerinin doğru ve sorunsuz bir şekilde yerine ulaşması için gerekli adımları atmanızı ve kontrolleri yerine kolayca yerine getirebilmenize yardımcı olur. Bununla birlikte şirketinize gelen kargoların detayları, hangi personelce alınması gerektiği gibi şirket içi gönderi yönetimini de yine yazılım üzerinden kolaylıkla takip edebileceğiniz bir kargo yönetimi yazılımı sunuyor.

Anlık Bilgilendirme Bildirimleri

Kargo takip ve yönetiminin en temel bileşenlerinin başında tarafların gönderinin geçirdiği süreçlere ilişkin ilgili taraflara bilgi aktarımının sağlanmasıdır. Yani kargo bildirimleri dinamik şekilde iletilmelidir. Şirketinize gelen veya şirketinizden çıkan kargolara ilişkin tüm detayları yazılıma basitçe yükleyerek, olası karışıklıkları engelleyebilirsiniz. Ayrıca gelecekte, geçmişe dönük tüm şirket içindeki tüm kargo gönderim veya kargo alım işlemlerinin verilerine anında ulaşabilirsiniz.

Kargo takip yazılımında yer alan bilgilendirme bildirimleri sayesinde kargo gönderici ve alıcı tarafının kargonun durumu hakkında anlık bilgi edinebilmesini sağlayabilirsiniz. Sistem yazılımı tarafından bilgilendirme otomatik olarak “bildirim” veya “SMS” yöntemiyle gerçekleştirilir. Bu şekilde şirketinizin tüm kargo gönderileriyle ilgili ortaya çıkabilecek her türlü kayıp veya gecikme gibi olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz.

gonderi surec 01 min

Güçlü Kurum İçi İletişim

Provimes, şirketinizin iletişim sorunlarını ortadan kaldıracak ve daha dinamik bir iletişim ağını yaratabilmenize yardımcı olacak bir yazılım sunuyor. Şirketinize özel şekilde entegrasyonu sağlanacak iletişim araçları sayesinde şirket bünyesindeki iletişimin süratli ve sağlıklı bir şekilde kurulmasını sağlıyor.

YouTube video

Kurum içi mesajlaşma özelliği sayesinde tüm departmanlar ve tüm personeller arasında daha seri iletişim sağlanabiliyor. Böylelikle işleyiş hususunda çok daha modern ve çok daha dinamik bir yapı meydana getirilebiliyor.

Şirket bünyesinde tüm dijital veri ve gönderilerin süratle paylaşılabilirliğini sağlamak üzere kurum içi paylaşım özelliği bulunuyor. Böylelikle dijital ortamdaki şirket verilerinin ilgili birim veya personellere ulaştırılmasında gecikme, aksama veya hata oluşma riskini minimalize ediyor. Üstelik veriler şirket içi yazılım ile çok daha güvenli bir şekilde yine şirket içinde paylaşılabiliyor.

Değerlendirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir