Su kaçağı sorunu varsa Çözüm var

Su Kaçağı

Su kaçağı sorunu varsa Çözüm var ! Çözüm Tesisat olarak su kaçaklarını kırmadan dökmeden noktasal olarak buluyoruz ve tamir ediyoruz. İstanbul genelinde servis hizmeti veren firmamız ev ve iş yerlerinde oluşan su kaçakları artık problem olmaktan çıkıyor.

Su kaçakları ev ya da işyerlerinde sıklıkla yaşanan problemler arasında bulunmakta olup geçmişe göre artık çok daha kolay bir şekilde çözülmektedir. Su kaçakları kendini bir şekilde belli eden problemlerden birisidir.

Su Kaçağında Son Teknoloji

Su kaçağı olan evlerde görülen belirtiler şu şekildedir:

• Evde farklı bir su kullanımı olmamasına rağmen aniden artan fatura
• Duvarlarda belirmeye başlayan nem ya da su damlacıkları
• Evde böceklerin görülmesi
• Tüm muslukların kapalı olmasına rağmen su saatinin durmaması

Bunlar gibi durumlar yaşandığından büyük ihtimalle orada su kaçağı bulunmaktadır ve hızlı bir şekilde tamir edilmesi gerekmektedir. Çünkü su kaçakları tamir edilmediğinde evlere çok ciddi zarar verebilmektedir. Duvarlarda oluşan nem, zamanlar kararmaya ve küflenmeye neden olmaktadır. Bu da hem kötü kokuya hem de duvarların çürümesine neden olmaktadır.
Su kaçakları önceleri büyük problemlerden kabul edilmekteydi. Çünkü su tesisatları genellikle duvarların ya da zeminin içinde olduğundan dolayı kaçağı tespit etmek çok zordu. Ustalar genellikle deneme yanılma yoluyla su kaçağını bulmaya çalışır bu da ev ya da işyerlerine ciddi zarar verirdi. Bu yöntemden dolayı su kaçakları, insanların karşılaşmak istemeyecekleri problemler arasında en üst sıralarda yer almaktaydı. Fakat teknolojinin her alanda olduğu gibi bu alanda da sağladığı kolaylık sayesinde artık su kaçağı tespiti çok kısa zamanda ve kolay bir şekilde yapılmaktadır. Böylece nu sorun eskisi kadar korkulan bir problem olmaktan çıkmıştır.

Su kaçağı bulma için kullanılan farklı teknolojik cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazların farklı şekilde çalışmakta fakat kaçağı kolay bir şekilde tespit etmektedir. Bu cihazlardan en fazla tercih edilenleri şunlardır:
• Akustik dinleme cihazı
• Termal kamera
• Boru görüntüleme cihazı
• Nemölçer

su ka%C3%A7a%C4%9F%C4%B1 tespiti fiyatlar%C4%B1

Bunlar ve benzer işlev gören cihazlar sayesinde su kaçaklarının yerleri tam olarak tespit edilmektedir. Tespit işleminden sonra ise sadece kaçağın olduğu bölüm kırılmakta ve kaçağın olduğu boru tamir edilmektedir. Daha sonra ise kırılan bölüm büyük bir özenle kapatılmakta ve eski halini alması sağlanmaktadır. Böylece neredeyse su kaçağı tamiratı yapıldığı belli olmamakta olup ev sahipleri bu durumdan çok memnun olmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

Avrupa : 0212 544 36 75

Anadolu : 0216 612 55 90

Gsm & Watsapp: 0551 231 83 55

Web : www.cozumtesisat.com

Değerlendirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir