Yasaklı Sitelere Giriş 2023

yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere giriş, ülkemizdeki internet sağlayıcının engellemiş olduğu içeriklere girmek ile alakalıdır.

Her ülkenin belirlenmiş internet kontrolünü sağlayan birimleri bulunmaktadır. Bu birimlerin asıl görevi ülkenin internet kullanımı sırasında kötü içeriklere göz atmasını engellemektir. Ülkemizde de bu birimin engellediği bizim tanımımızla “yasaklı siteler” bulunmaktadır. İnternet üzerinde yer alan bu yasaklı sitelere bazı durumlarda giriş yapmak istiyoruz. Bu gibi durumlarda da başvurabileceğim birçok yöntem mevcut. Sizlere bu yazımızda yasaklı sitelere giriş başlığı altında nasıl giriş yapabileceğiniz hakkında bilgileri derledik. Yasaklı siteler her ne kadar hükümetin birimleri tarafından engellenmiş olsa da kolay bir şekilde aşılabiliyor. Girişlerin oldukça kolay olduğu ve herkesin yapabileceği birçok yasaklı sitelere giriş yöntemi bulunmaktadır. Ayrıca bu yöntemler herkes tarafından bilinse dahi engellenmesi oldukça zordur. İmkansız olmayan bu engeller gelse dahi yenileri kolayca üretildiğinden kaynaklı sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Bu tür bilgilendirici içeriklerimizden haberdar olmak için bizi takip edin.

Bu yazımızda sizlere dns, proxy vs. birçok yasaklı sitelere giriş yönteminden ve bu yöntemleri nasıl uygulayacağınızdan bahsettik.

Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri

Yasaklı sitelerin giriş yöntemleri sınır barındırmayan ve engellenmesi oldukça güç olan yöntemlerden oluşmaktadır.

Yasaklı siteler başlığı altında yer alan internet sitelerine giriş yapmak için birden fazla yol bulunmaktadır. Bu yazımızda bu yolların çoğunu derlemiş olsak bile illa ki bizimde atladığımız başka giriş yolları bulunabilir. Bu yüzden bu giriş engelleri sadece sözde engeller olmaktadır. Peki yasaklı sitelere giriş yöntemleri neler?
VPN kullanarak internet üzerinde yasaklanmış bütün internet sitelerine kolaylıkla girmeniz mümkün. Bazı VPN’ler bazı internet sitelerinde çalışmayabilir burada yapmanız gereken başka VPN aramak olmalıdır. Ayrıca bazı VPN uygulamalarının hızı düşük olabilir. Eğer bahsettiğimiz yasaklı sitelere giriş günlük hayatınızda önemli ölçüde ise kullanacağınız VPN’ler hızlı ve sınırsız olmalıdır.

DNS adresleri değiştirerek giriş yapma. Bu yöntem de DNS’lerinizi yurtdışına göre ayarlanmaktadır. Bu sayede ülkemizin yasaklamış olduğu internet sitelerine erişmeniz mümkün.

Bunlar en çok kullanılan yasaklı sitelere giriş yöntemleri olarak bilinmektedir. Yazımızın devamında başka yöntemler ve nasıl yapılacağı da yer almaktadır.

Yasaklı Sitelere Giriş Programları

Yasaklı sitelere giriş programları olarak adlandırılan programlar genellikle VPN olarak bilinmektedir.

Yasaklı sitelere giriş işleminde kullanılan programların %95’ini VPN’ler oluşturmaktadır. Bunların yanı sıra başka programlar aracılığıyla da yasaklı siteler için giriş yapmanız mümkün olmaktadır. VPN’ler masaüstü bilgisayarınızda, laptobunuzda, tabletinizde veya mobil cihazınızda kullanabileceğiniz uygulamalardır. Bu uygulamaları kullanacağınız cihaza göre internet üzerinden araştırıp kolaylıkla indirebilirsiniz. VPN uygulaması kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar sizlerin daha iyi bir internet kalitesi almanız açısından önemlidir.

Yasaklı Sitelere Giriş Uygulaması

Bazen uygulanan erişim engelleri veya en çok ihtiyacımız olduğu anlarda karşımıza çıkan erişim sorunlarının önüne geçmek için VPN uygulamalarına koşuyoruz. Yaşanan erişim sorunları, yasaklı sitelere giriş yapma amacı bir kenarı; günlük ihtiyaçlarımıza, işimize bile engel olabiliyor. Bunun için de ücretli ya da ücretsiz servisleri el altında bulundurmak gerekiyor.

Farklı ülkelerin sunucularına kolay ve hızlı bir şekilde bağlanarak, erişim engeli ile karşılaştığımız yasaklı sitelere giriş yapabilmemizi sağlayan bu VPN uygulamaları, dünya genelinde oldukça popüler. Hatta Türkiye olarak dünya genelinde VPN araçlarını en çok kullanan üçüncü ülkeyiz. Peki yasaklı sitelere giriş için hangi VPN araçlarını kullanmalıyız?

Yasaklı sitelere giriş için VPN servisleri, eklentileri ve uygulamaları:

 • Uygulamalar (Android – iPhone)
  • Ufo VPN
  • VPN Proxy Master
  • Hotspot Shield
  • Nord VPN
 • Tarayıcı Eklentileri
  • ZenMate VPN
  • Touch VPN
  • Hola VPN
  • Betternet VPN
 • Tarayıcılar:
  • Opera
  • Opera GX

VPN bulurken nelere dikkat etmeliyiz?

Bulduğunuz VPN’nin bütün cihazlara uyumlu olması tam erişilebilirlik açısından önem sarf etmektedir.
VPN indirme hızı en kilit noktalardan bir tanesidir. Normal internet hızını tam olarak yansıtmayan VPN’ler genellikle sabırsızlığa ve sonrasında uygulamayı silmeye zorlamaktadır. Bu yüzden bulacağınız VPN’nin açıklama kısmında indirme hızını (kaç MBPS olduğunu) kontrol edin ve buna uygun VPN indirin.
Kullanmak istediğiniz VPN’nin ülke kapsamlarına göz atın. Günümüzde çoğu VPN 60’dan fazla ülke için hizmet sağlamaktadır.

DNS Değiştirmeden Yasaklı Sitelere Giriş

DNS değiştirmeden yasaklı sitelere giriş çoğu kişinin bilmediği fakat mümkün olan giriş yöntemleri arasında gelmektedir.

Yasaklı siteler artık internet ortamımızın neredeyse her yerinde bulunmaktadır. Özellikle hiçbir kusuru olmayan siteler bile (Wikipedia) yasaklı site olarak görülebiliyor. Genellikle sosyal medya araçlarını vuran bu yöntemler bunun yanı sıra +18 siteleri ve bahis sitelerini de vurmaktadır. Bu yasakları aşmak için de herkes kendi bulduğu yöntem sayesinde yasaklı sitelere giriş işlemini gerçekleştiriyor.

DNS değiştirerek internet sitelerine girme çoğu kişinin bildiği kolay bir yöntem olarak gösterilmektedir. Fakat DNS değiştirip girdiğinizde internet hızında ufakta olsa yavaşlama veya lag girmesi durumu olabiliyor. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına DNS değiştirmeden giriş yapmak daha fazla tercih edilmektedir. DNS değiştirme yöntemi yerine genellikle VPN programları, ktunnel ve vtunnel sistemleri tercih ediliyor. vtunnel ve ktunnel sitelerinde cihazınıza uygun programları bulabilir ve bu sayede DNS değiştirmeden giriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra uğraşmamak adına internete VPN diye aratıp ilk karşınıza çıkan programı da indirebilirsiniz.

DNS Ayarları Değiştirerek Yasaklı Sitelere Giriş

DNS ayarları değiştirerek yasaklı sitelere giriş dns ayarları günümüzde herkesin bildiği en pratik yöntemdir.

Yasaklı sitelere girmenin en çok kullanılan yolu belkide DNS değiştirme işlemi yaparak giriş yapmaktır. Tabi DNS değiştirme işlemleri için bilgisayardan ufakta olsa anlamanız gerekmektedir. Telefon için ise bu WİFİ ağına bağlanırken gizlenmiş seçenekler kısmında yer almaktadır. Windows bilgisayarınızda DNS adresi değiştirmek için aşağıda yer alan adımları takip ediniz:

 • Öncelikle denetim masasını açın.
 • Karşınıza çıkan pencerede “Ağ durumunu ve görevleri görüntüle” simgesine tıklayın.
 • Açtığınız simgede karşınıza çıkan mevcut internet bağlantınızı bulun ve tıklayın.
 • Mevcut internet bağlantınızın özellikler butonuna tıklayın.
 • Burada karşımıza çıkacak olan seçeneklerden bize yarayanı “İnternet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)” ‘ü seçelim. Ardından özellikler butonuna tıklayalım.
 • Karşımıza çıkan ekranda bizden 4 yukarıya 4’te aşağıya olmak üzere sayılar isteyecektir. Bu sayıları da hangi DNS adresine bağlanmak istiyorsak seçerek devam ediyoruz.

Alt başlıkta yer alan bilindik bazı ünlü DNS adreslerini sizlerle paylaştık. Alt başlığı okuyarak istediğinizi seçin.

Yasaklı Sitelere Giriş DNS Ayarları Windows 10

Windows 10 8 ve 7 işletim sistemini kullananlar bilgisayarın DNS ayarlarını değiştirerek yasaklı sitelere giriş yapabilirler. DNS ayarlarını değiştirmek oldukça kolay ve güvenli bir yoldur. İnterneti daha hızlı ve verimli bir şekilde kullanmanıza yarayan DNS sunucuları, bilgisayarınız için hiçbir şekilde zararlı değildir.

DNS sunucuları sayesinde bilgisayardan yasaklı sitelere giriş kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir.

Windows 10 DNS değiştirmelerini manuel olarak yapmanız gerekir. Bu işlem 5 dakikadan da az sürer. Ancak herhangi bir değişiklik yapmadan önce bilgisayarınızın DNS ayarlarını bir yere not etmenizi öneririz. Eğer yanlış bir şey yaparsanız bilgisayarınızı eskisi gibi kullanabilmek için not aldığınız ayarları yeniden kullanabilirsiniz. Yasaklı sitelere giriş Windows 10 için yapmanız gereken işlemler sırayla şu şekildedir;

 • Bilgisayarın sağ alt köşesine gelin. Saat ve ses simgelerinin yanında yer alan internet erişimi simgesine gelin ve sağ tıklayın.
 • Açılan minik pencerede “Ağ ve Paylaşım Merkezini Aç” menüsüne basın. Dili İngilizce olan bilgisayarlarda bu menü “Network and Sharing Center” şeklindedir. Bu menüye “Denetim Masası – Ağ ve İnternet – Ağ ve Paylaşım Merkezi” yolunu kullanarak da ulaşabilirsiniz.
 • Gelen ekranda bilgisayarınızın bağlandığı ağ bağlantılarını göreceksiniz. Listeden kullanmakta olduğunuz ağ bağdaştırıcısına gelin ve sağ tıklayın.
 • Açılan pencereden “Özellikler” sekmesine gelin.
 • Eğer wireless kullanıyorsanız “Wireless Network Connection” yazan kısma gelip sağ tıklamanız gerekir.
 • Gelen pencereden “Wireless Network Connection Özellikleri” şeklinde bir ekran açılacaktır.
 • Bu pencerede bulunan listeden “Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP / IPv4)” seçeneğine gelin ve çift tıklama yapın.
 • Daha sonra açılan ekranda “Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan” yazan yere tıklayın. İngilizce bilgisayarlar bu menü “Use the following DNS server addresses” şeklindedir.
 • Tercih edilen (preferred DNS server) ve diğer (alternate DNS server) DNS sunucu kısımlarına sırayla “8.8.4.4” ve “8.8.8.8” yazın.
 • “Tamam” ya da “OK” butonuna basın ve tüm pencereleri kapatın.

Windows 10 Ürün Anahtarı 2022

Bu işlemleri yaptıktan sonra DNS ayarlarınızı Windows 10 bilgisayarınızda değiştirmiş olursunuz. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra erişimi yasaklanmış tüm sitelere hiçbir sorun yaşamadan girebilirsiniz. Windows 10 yasaklı siteleri açma 2022 yolları anlattığımız şekildedir. Ayarları yapmanıza rağmen yine de istediğiniz siteleri açamıyorsanız aynı işlemleri tekrar yapmayı deneyin.

Bu yöntemi kullanarak bir dönem ülkemizde yasaklı olan özel siteler ve Youtube gibi siteleri açabilirsiniz. Özellikle VPN kurmadan yasaklı sitelere giriş yapmak isteyen kullanıcılar verdiğimiz yöntemi deneyebilirler. Bu sitelere şu anda girilebiliyor, herhangi bir erişim engeli yok ama benzer siteleri açarken sorun yaşamamanız için en güvenilir yollardan biri DNS ayarlarını değiştirmektir.

Google DNS İle Yasaklı Sitelere Giriş

Google DNS ile yasaklı sitelere giriş en çok bilindik DNS adresleri arasında yer almaktadır.

Özellikle oyunda sorun yaşayan kişilerin çok kullandığı DNS adresi Google DNS’leridir. Uygulama güncelleme vs. yavaşlık fark edildiği zaman kullanılan veya internet bağlantısı koptuğunda kullanılan bir yöntemdir. Bunun yanı sıra tabiki yasaklı sitelere giriş için de Google DNS kullanılmaktadır. Bu DNS adresinin en büyük özelliği büyük bir firma olmasından dolayı hızlı olmasıdır. Ünlü DNS adresleri bunlar:

 • Google DNS ayarları sayesinde yasaklı sitelere giriş yapın:
 • 8.8.8.8
  8.8.4.4
 • Open DNS ayarları sayesinde yasaklı sitelere giriş yapın:
 • 208.67.222.222
  208.67.220.220
 • Norton DNS ayarları sayesinde yasaklı sitelere giriş yapın:
 • 198.153.192.1
  198.153.194.1
 • Uydunet DNS ayarları sayesinde yasaklı sitelere giriş yapın:
 • 62.248.80.161
  62.248.80.162
 • Yandex DNS ayarları sayesinde yasaklı sitelere giriş yapın:
 • 77.88.8.8
  77.88.8.1

Proxy Kullanarak Yasaklı Sitelere Giriş

Proxy kullanarak yasaklı sitelere giriş internet üzerinde gizli gezinme seçeneği isteyen kişilerin oldukça tercih ettiği bir yöntemdir.

Özellikle Türkiye’de ve Hindistan’da oldukça fazla Proxy kullanıcısı bulunmaktadır. İnternete yazdığınızda da birçok proxy sitesi görmeniz mümkün. Bunları bilgisayarınızda eklenti olarak ekleyip kullanmanız mümkün ve oldukça basittir. Telefonlarda ise Google Play Store ve iOS Store gibi mağazalarda ünlü markaların uygulamaları bulunmaktadır. Bilgisayarda bu sayı daha fazla iken mobil cihazlar için sayı çok fazla olmasa da daha azdır. Eklentiyi etkinleştirdikten sonra tıpkı VPN mantığıyla çalışan uygulamalarda basit bir şekilde girmeniz mümkün. Kolaylık bakımından oldukça pratik olan proxy siteleri sayesinde yasaklı sitelere giriş işlemini kolay bir şekilde yapmanız mümkün.

Bu internet sitelerinin ilk başını dtunnel proxy getirmektedir. Bu proxy sağlayıcısının ardından Türkiye’de bu sektöre ilgi artmış ve daha fazla proxy sağlayıcısı piyasaya çıkmıştır. Burada da tıpkı VPN kullanımında olduğu gibi kaliteli bir proxy sağlayıcısı bulmanız oldukça önemlidir. Hem hız hemde kalite açısından oldukça önemlidir.

Proxy Kullanarak Yasaklı Sitelere Giriş Güvenilir mi?

Proxy kullanarak yasaklı sitelere giriş güvenilir mi? Yasakların pekte etkili olmadığı bu programlar dünyanın her tarafında kullanılmaktadır.

Aklınızda programların güvenilir olup olmadıkları ile alakalı sorular oluşmuş olabilir. Sonuç olarak internet bağlantınızda değişiklik yapılıyor ve giriş yapabiliyorsunuz. Fakat bilindik bu uygulamalar internet bilgilerinize asla erişemezler. Fakat yine de güvenli olanları kullanmanız önerilmektedir. Bunun sebebi ise proxy veya VPN kullandığınız zaman yaptığınız işlemleri sağlayıcı görüntüleyebilir. 3. şahıs şartlarını ihlal eden bir sistem gibi görünse de sağlayıcıların bunu yapabilecek gücü bulunmaktadır. Tabi hangi firma bunu yapıyor hangisi yapmıyor araştırma yapmak önemlidir. Genellikle piyasada uzun süre kalmış VPN adreslerini kullanmak sizi daha güvenli hissetmeye itecektir. Çünkü bilindik ve çok indirmesi olan uygulamalarda bu durumlar yaşansaydı izin verilmezdi.

Sağlayıcıların onların sunucu verilerine bağlandığınızda yaptığınız işlemleri görmesi harici uygulamalar tamamen güvenli çalışmaktadır. İsteseler dahi bunun dışına çıkmaları oldukça zordur. Bunun haricinde bir güvenlik açığı artık uygulamanın kodlayıcısına bağlı virüsler olmaktadır. Virüslü uygulamalar ise piyasada barınamazlar.

Yasaklı Sitelere Giriş Programları Nasıl Çalışır?

Yasaklı sitelere giriş programları kullanıyoruz peki bu yasaklı sitelere giriş programları nasıl çalışır?

Yazımızda bahsettiğimiz programlar ve yöntemleri kullanıyoruz peki bu sistemler nasıl çalışıyor? Sonuç olarak kullandığımız içeriğin nasıl çalıştığını bilmek bizim hakkımız. Paylaştığımız uygulamalar içerisinde yer alan veri tabanlarında biz kullanıcı olarak görülüyoruz. Uygulamalarda her kullanıcıya özel olarak bir şifreleme işlemi yapıyor. Dolayısıyla uygulamalara bağlandığımız zaman yaptığımız işlemler bu şifreli tünel içerisinde geçiş yapıyor. Bu da bizleri internet engellerinden koruyor. Şifreli bir yapı olduğundan dolayı internet sağlayıcıları ve BTK filtresi bizim hangi işlemi yapacağımızı tam olarak algılayamıyor. Bundan dolayı da istediğimiz yasaklı sitelere giriş işlemini sorunsuz bir şekilde yapmamız mümkün oluyor.

Bazı uygulamalar ise yurt dışında yer alan sunucularının IP adreslerini bizimkiyle değiştiriyor. Bu sayede örnek olarak Almanya’ya bağlandıysa orada yer alan yasaksız sitelere giriş yapabiliyoruz. Yani ülkemizde yasaklı fakat Almanya’da çalışan sitelere giriş yapıyoruz. İki yöntemde de sorunsuz bir şekilde yasaklı sitelere giriş işlemlerini yapmamız mümkün.

Yasaklı Sitelere Giriş Programları Ne İşe Yarar?

Yasaklı sitelere giriş programları ne işe yarar? sorusu da sıkça sorulan sorular arasında yer almaktadır.

İnternet üzerinde girdiğimizde birçok internet sayfasını açarız. Burada açılan internet siteleri internet sağlayıcıları ve BTK’nın izin verdiği internet sitelerinden oluşmaktadır. Bunların haricinde internet sağlayıcıların ve BTK protokolünün izin vermediği internet siteleri bulunmaktadır. Bu internet sitelerine giriş yapmamız gereken zamanlar olabilir. Bu durumlarda bizlerin yardımına yasaklı sitelere giriş programları geliyor. Bu programları, eklentileri kullanarak internet sitelerinin yasaklı olmasına bakılmaksızın internette sınırsız geziniyoruz. Zaman zaman bu durum karşımıza gelse de bazıları işi gereği sürekli olarak VPN programlarına ihtiyaç duymaktadır. Örnek olarak vermemiz gerekirse de Wikipedia’nın ülkemizde kapanmasının sonucunda VPN indirmeleri %500 oranında artmıştır. Bu gibi yararlı siteler için kullanıldığı gibi gerçekten yasak olan siteler için de bu yasaklı sitelere giriş programları kullanılmaktadır.

Yazımızın içerisinde yer alan yasaklı sitelere giriş programları kafanıza sinmediyse korkmayın, başka yöntemler de mevcut. DNS adreslerini değiştirme yoluyla da yasaklı sitelere giriş yapmanız mümkün.

DNS Değiştirmeden Yasaklı Sitelere Giriş Güvenilir mi?

DNS değiştirmeden yasaklı sitelere giriş yöntemleri günümüzde çok kullanılan yöntemler arasında yer almaktadır.

DNS adreslerini değiştirmeden yasaklı siteler için giriş işlemi yapmak istiyorsak genellikle eklenti ve uygulama kullanıyoruz. Yasaklı internet sitelerine giriş yapmak için DNS’lerin yerine bu programlar daha hızlı ve sorunsuz olduğu için kullanılmaktadır. Güvenilirlik yönünden ise şikayet formları inceleyip bu uygulamalar ve eklentiler hakkında yorumlar alabilirsiniz. Genel olarak bahsedecek olursak piyasada bulunan VPN uygulamaları güvenli bir şekilde çıkmaktadır. Özellikle Google Play Store ve iOS Store içerisinde bulunan uygulamalar güvenlik önleminden geçmektedir. Fakat diğer indirilen VPN uygulamaları tabi ki kötü yazılımcıların ellerinde olabilirler. Bundan dolayı piyasa üzerinde bilinen, tanınmış, yıllardır kullanılan uygulamaları kullanmak en iyisi. Bu uygulamalar arasında internet üzerinde araştırma yapın ve güvenli olup olmadığını araştırın. Ardından aklınıza yatan programı veya eklentiyi indirip yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

En Hızlı Ve En Güncel DNS Adresleri?

Sizin kullabiliceğiniz en iyi ve en hızlı DNS hizmetlerini araştırdık bunları formlarda yapılan yorumlar ve kullanıcı tercihleri gözeterek yaptık. Hatta bunlarla birlikte sizlere kullanabiliceğiniz en iyi ve en hızlı 5 DNS aşağıda belirttik.

 • Google DNS : Google arama motoruna ait bir DNS hizmeti sunmaktadır Pv4 için (8.8.8.8 – 8.8.4.4) yüksek uptime , güvenlik ve performans garantisi sunan Google kullanmak isteyenler için oldukça iyi bir hizmet sunmaktadır. Google Pv6 DNS hizmetinde sunmaktadır. Bu DNS adresleri şu şekilde belirtilmiştir Pv6 (2001:4860:4860::8888 – 2001:4860:4860::8844)
 • Open DNS : Open DNS kendisine ait web filtreleme ve güvenlik duvarı bulunması kullanıcılarına güvenli bir hizmet sunmaktadır. Ücretsiz DNS adresi Pv4 (208.67.222.222 – 208.67.220.220) adresleri ile Premium bir DNS sağlayıcısı olarak bilinmektedir.
 • CloudFlear DNS; En hızlı DNS hizmeti sunan CloudFlear 14,96 ms gecikme ile kullanıcılarına hizmet vermektedir en yakın rakibi 35,95 MS ile hizmet vermektedir. Bu verilere bakılarak en hızlı DNS sağlayıcısı olarak seçilmiş ve güvenilir hizmet verdiği belirtilmekte. CloudFlear DNS adresi Pv4 (1.1.1.1 – 1.0.0.1) olarak belirtilmiştir.
 • Level3 DNS ; Güvenilir ve hızlı DNS çözümleri arasında yapılan araştırmalarda en iyiler arasında ilk üçte yer alan Level3 DNS adresleri Pv4 (209.244.0.3 – 209.244.0.4) olarak belirtilmiş ve kullanıcılarına kaliteli hizmet vermektedir.
 • Verisign DNS ; DNS sistemlerinde en güvenli ve en hızlı DNS çözümleri sağlayan Verisign DNS adresleri Pv4(64.6.64.6 – 64.6.65.6) kullanıcılar için güvenli ve hızlı bir internet performansı sunmaktadır.
 • DNS.WATCH DNS ; İnsanların en güvenli ve en çok tercih edilen DNS sistemleri arasında yer alan DNS.WATCH DNS adresleri Pv4 (84.200.69.80-84.200.70.40) ile güvenilir ve performansa dayanan bir hizmet yeralmakta.

Telefondan yasaklı sitelere giremiyorum 2022?

Telefondan yasaklı siteleri açmak için pek çok yöntem vardır. Bunlar şu şekildedir;

 • Telefonunuza VPN yükleyin.
 • Telefonun DNS ayarlarını değiştirin.
 • Google Çeviri hizmetlerini kullanın.
 • Proxy siteleri kullanın.
 • Tarayıcınıza eklenti ekleyin.
 • Engelli sitenin IP adresini kullanın.

Yasaklı sitelere giriş yazımızı beğendiyseniz yorumlarda bizlere destek olmayı unutmayın.

5 / 5 - ( 3 Kişi Oyladı )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir