Yerinde Halı Yıkama Fiyatları 2022 de Ne Düzeyde?

Halı Yıkama Fiyatları 2022

Red Carpet temizlik 2014 yılından itibaren sorunsuz temizliğin öncüsü olarak bilinmektedir. Vizyonu daima müşteri memnuniyeti olan Red Carpet profesyonel ekibi ile birlikte müşteri istekleri doğrultusunda sorunsuz hizmet vermektedir. Red Carpet temizlik konusunda daima son teknoloji ürünlerini kullanarak hizmet vermektedir.

Red Carpet temizlik 80 derece de sağlamış olduğu ısı vakumu teknolojisi ile halıların ve koltukların zarar görmeden temizlenmesini sağlamaktadır. Vakumlu teknoloji ile temizlik sonrası asla koku oluşmamaktadır. Yerinde hizmet sunan Red Carpet aynı zamanda yüzeylerin zarar görmesini engellemektedir.

Red Carpet Temizlik, sayısız başarısı ile özellikle otel halısı temizleme alanında aslında en çok da otel ve ofislerde tercih edilen bir şirket durumuna gelmiş bulunmaktadır.

20200215 214332 scaled

Red Carpet Temizlik, vakumlu teknolojisi ile birlikte hızlı ve lekesiz kesin sonuçlar garantilemektedir. Yıkanan halının altının ıslanmaması ile Red Carpet yüzeyin zarar görmesini engellemektedir ve ayrıca halının çürümesinin önüne de geçmiş bulunmaktadır.

Koku sorununu tamamen ortadan kaldırmış olan Red Carpet koku sorunun önüne geçerek müşterileri için devamlı ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Aslında tam hizmet garantisi bir tık kadar uzağınızda dememiz mümkün olmaktadır.

20200208 131049 scaled

Red Carpet 2022 Halı Yıkama Ücretleri

Yerinde halı yıkama ücretleri alanın metrekare ölçüsüne göre ücretlendirilmektedir. Yerinde halı yıkama hizmetinin verilmesi için öncelikle keşif yapılması gerekmektedir. Red Carpet ücretsiz keşif sonrası lazer metre ile ölçülen halının net ücretini belirlemektedir.

Yerinde halı yıkama yapılacak alan büyüdükçe birim metrekare fiyatı düşmektedir. Metrekare Fiyatlarından Bahsedecek Olursak;

20211021 1506531 scaled

  • 40 metrekare altındaki halılar 800 TL’dir.
  • 1000 metrekareye kadar olan halılar 8 TL/metrekare
  • 100 metrekareye kadar olan halılar 20 TL/ metrekare
  • 500 metrekareye kadar olan halılar 10 TL/ metrekare olarak belirlenmektedir. Bir iş gününde en fazla 900-1000 metrekare halı yıkanmaktadır.

Karo Halı Yıkama Nedir?

20211020 1526581 scaled

Karo halı yıkama büyük bir titizlik gerektirmektedir Düzenli temizlik ve düzenli bakım uygulanması şarttır. Karo halı kesinlikle vakumla temizlenmelidir. Vakumlama ile Karo halının %80’i temizlenmiş olur. Kesinlikle sıcak su kullanılmalıdır. Buna aynı zamanda buharlı temizleme de denilir. Bu yöntem Red Carpet ile sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır. Karo halı içindeki kiri çekmek amacıyla küçük gözenekli boncuklar kullanılmaktadır. Bu bir karo halının en derin temizlik yöntemidir. Yüzeye çıkan kirler vakumlanır.

YouTube video

Karo halıların düzenli olarak haftada bir defa vakumlanması gerekmektedir. Fakat lobi veya Resepsiyon gibi alanlarda günlük temizliğin yapılması daha önemlidir.

Red Carpet birçok büyük firma adına deneyimli kadrosu ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Red Carpet “redcarpettemizlik.com” adresi ile değerli birçok müşteriye ulaşarak istekler doğrultusunda çalışmaktadır.

YouTube video

Yenilikçi bir şirket olan Red Carpet hızlı ve son çıkan teknolojik ürünler kullanarak alanında uzman bir firma olarak daima üst düzeyde hizmet sunarak yerini korum

Değerlendirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir