Hakkımızda

Merhaba !

Öncelikle İyiarastir.com‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor ve takibinizin devamını temenni ediyoruz. Şimdi kısaca sizlere hakkımızda detayları paylaşıyoruz.

Biz Kimiz ?

Mehmet ZAROĞLU

Kişisel Bilgiler

İlgi Alanları

Murat DEMİR

Kişisel Bilgiler

İlgi Alanları

Birimiz Ankara’da birimiz Eskişehir’de yaşayan iki arkadaşız. Yıllardır birlikte web çalışmalarında bulunmuş ve sanal dostluğu ileri düzeye taşıyarak “kardeş” olmuş iki dostuz. Hakkımızda ve sitemiz hakkında daha detaylı bilgiler için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İyiarastir.com olarak kısaca faaliyetlerimize değinecek olursak ;

  • Blogumuz her kategoride yayın yapan bir genel blog sitesidir.
  • Nedir, Kimdir, Nasıl Yapılır gibi sorulara cevap niteliğinde içerikler barındıran ve sizlere aradığınız içeriği sunmayı hedefleyen bir blog olmakla beraber ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz Pratik Bilgiler, Püf Noktalar gibi kategorilerde de sizleri şaşırtacak içerikleri barındırmaktayız.
  • Her hafta takipçilerimiz arasında çekiliş ile çeşitli ödüller vermekteyiz. Çekilişleri başlatabilmek için şartlarımızı çekiliş konularımızda sizlerle paylaşmaktayız takipte kalın.
  • Bayan takipçilerimize özel olarak Yemek Tarifleri ve Güzellik Bakım kategorilerimizde yine ihtiyacınızı karşılayabileceğini düşündüğümüz içerikler bulunmaktadır. İncelemenizi tavsiye ederiz.
  • Öğrenci kardeşlerimizi de unutmadık tabiki öğrencilere faydalı olabileceğini düşündüğümüz Videolu Ders Anlatımları ve Çalışma Kitapları hakkında Eğitim kategorimizde içerikler sunuyoruz.
  • Blogumuzda Sağlık, Teknoloji ve Gezi üzerine birçok içerik mevcut inceleyebilirsiniz, bizi google aracılığı ile bulduysanız yorum bırakmayı unutmayın.

Bizi takip etmeye devam edin, yarışmalarımızdan ve paylaştığımız bilgilerden uzak kalmayın.

Herhangi bir konuda bize ulaşmak isterseniz, iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

Teşekkürler İyiarastir.com.