BİM’in Açılımı Nedir? BİM’in Sahibi Kimdir?

0 0 votes
Yazımızı Değerlendirin Lütfen

 

BİM’in Açılımı Nedir? BİM’in Sahibi Kimdir?

BİM Hakkında Bilgi

BİM, 1995 yılında 21 mağazayla hizmete başlamış ve yıllar geçtikçe tüm Türkiye’ye yayılmış bir mağazalar zinciridir ve bu zincir yıllar geçtikçe büyümeye devam etmektedir. BİM’de portföyünü 600 ürünle sınırlı tutmaktadır. Resmi sitesinde yer alan bilgiye göre BİM 2016 yılında 5623 adet mağazaya ulaşmıştır.

BİM Uluslar arası bir şirket olma vizyonuyla hareket etmektedir. Yeni ülkelerde yeni mağazalar açarak çalışmalarına devam etmektedir.  BİM, Fas’ta 2016 yılında 50 mağaza açmıştır. Fas’ta toplam 329 mağazaya ulaşmıştır. BİM, 2016 yılında Mısır’da 75 mağaza açmış, kısa süre içinde 215 mağaza sayısına ulaşmıştır.

BİM Ne Demek?

BİM’in açılımı; Birleşim Mağazalar Zinciri A.Ş’dir.

BİM’in Sahibi Kimdir?

Birleşik Mağazalar Zinciri A.Ş.’nin sahibi Mustafa Latif Topbaş’tır.

BİM kendi markasına ait ürünleriyle, diğer ürünlerdeki ucuz fiyatlarıyla bir çok kişinin uğrak noktası olmuştur.  Ayrıca BİM, kampanyalar başlatarak uygun fiyatla elektronik eşyalar, hediyelik eşyalar da satmaktadır.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Göster
CSKeyfi
CSKeyfi
1 yıl önce

BİM’i pek çok kez merak etmişimdir, hep araştırmak istemişimdir fakat ya denk gelmediğinden ya da vakit bulamdığımdandır. Sitenize göz atarken gördüm, gerçekten çok harika bir iş çıkarmışssınız. Bu fevklade makale için teşekkürler.